ویژه امتحان آیلتس:

آشنایی با رایتینگ Task 1 & 2 آکادمیک و ۴ معیار مهم ارزیابی Writing

– ویژگی های رایتینگ Task 1 & 2 آکادمیک چیه؟

– چند نوع سوال در رایتینگ Task 1 & 2 آکادمیک داریم؟

– چطور باید به سوالات رایتینگTask 1 & 2 آکادمیک پاسخ بدیم؟

– ملاک های نمره دهی چیه و نوشته ما بر اساس چه پارامترهایی ارزیابی میشه؟

این سوالات جزء مهم ترین سوالاتی هستن که پاسخ اون‌ها میتونه به شناخت بهتر شما از سوالات رایتینگ Task 1 & 2 آکادمیک کمک کنه.

 • معیارهای کلیدی ارزیابی و نمره‌دهی در رایتینگ Task 1 & 2 آکادمیک

  مقاله نوشته شده توسط شما در این قسمت با توجه به ۴ معیار کلیدی ارزیابی میشه و نمره شما با توجه به مهارت شما در رعایت کردن هر کدام از این ۴ معیار تعیین میشه. این ۴ معیار عبارتند از:

  • Task Achievement: این معیار توانایی شما در فهم دقیق اطلاعات ارائه شده، فهم دقیق موارد خواسته شده در صورت سوال، و پاسخ دادن به تمام موارد به همراه درست انتخاب گردن و طبقه‌بندی کردن اطلاعات مهم و برجسته میسنجه.
  • Coherence and Cohesion: بدین معنی که مقاله شما باید ساختار استاندارد داشته باشه؛ در آن از پاراگراف‌های متعدد برای دسته‌بندی نکات مطرح شده استفاده شده باشه؛ موضوع محوری هر پاراگراف مشخص باشه؛ و خواننده بتونه به راحتی نوشته شما را با اطلاعات موجود به صورت تصویری تطبیق بده.
  • Lexical Resource: در این معیار مهارت شما در استفاده درست (accurately) و به‌جا (appropriately) از دایره وسیعی از لغات مرتبط سنجیده میشه.
  • Grammatical Range and Accuracy: در این معیار مهارت شما در استفاده درست (accurately) از ساختارهای گرامری متنوع سنجیده میشه.

و سایر موارد و پاسخ به سوالات بالا به طور کامل در طول کارگاه ارائه خواهد شد

توجه: این ورکشاپ مناسب متقاضیانی میباشد که حداقل نمره ۵ را در آیلتس کسب نموده اند و یا سطح دانش زبانی آنها معادل این نمره می باشد.

هزینه هر کدام از ورکشاپ ها به تنهایی ۲۵۰ هزار تومان می باشد. درصورتی که ۲ ورکشاپ را با هم ثبت نام کنید، شامل تخفیف خواهید شد.

*ظرفیت محدود است*

 

برای ثبت نام در ورکشاپ  Task 1 روی این لینک کلیک کنید.

برای ثبت نام در ورکشاپ  Task 2 روی این لینک کلیک کنید.

برای ثبت نام در ورکشاپ  Task 1 & 2 روی این لینک کلیک کنید.