با سلام و وقت بخیر

از اطلاع داوطلبین گرامی آزمون آزمایشی  Mock  IELTS خانه زبان کرمان خواهشمند است تا موارد ذیل را به دقت مطالعه قرار کنند.

 

۱- روز، ساعت و محل امتحان کتبی:

امتحان  جمعه ( تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد) برگزار خواهد شد. مکان آزمون اعلام خواهد شد. شروع برگزاری امتحان ساعت ۹:۰۰ خواهد بود. داوطلبین باید از یک ساعت قبل  با در دست داشتن اصل پاسپورت در محل آزمون حضور پیدا کنند. درب های سالن در ساعت ۸:۳۰ بسته خواهد شد.

۲- روز، ساعت و محل امتحان شفاهی (Speaking):

آزمون شفاهی  در محل خانه زبان کرمان واقع در خیابان ویلا، بین کوچه شماره ۲ و تقاطع والفجر انجام می شود. روز و زمان اختصاصی امتحان speaking هر داوطلب متعاقبا به اطلاع ایشان خواهد رسید.

**لازم به ذکر است که زمان آزمون Speaking مستقیما توسط موسسه ایرسافام تعیین گردیده است و قابل تغییر نمی باشد.

۳- زمان اعلام نتایج

نتایج تا ۴ روز بعد از امتحان کتبی به اطلاع داوطلبین خواهد رسید. کارنامه کتبی امتحان بین ۱۰ تا ۱۴ روز کاری پس از آزمون صادر خواهد شد. آن دسته از داوطلبینی که در امتحان Analytical ثبت نام کرده اند از طریق تلفن از تحلیل امتحان خود اطلاع خواهند یافت. کسانی که در امتحان Assessment ثبت نام کرده اند و تمایل به تحلیل امتحان دارند میتوانند با پرداخت مابه التفاوت این ۲ امتحان از تحلیل تلفنی آزمون خود بهره مند شوند.

هزینه انتقال از ASSESSMENT   به ANALYTICAL  دیگر  ۷۰۰۰۰۰ ریال می باشد.

شما می توانید در خواست خود را با مشخصات کامل به آدرس : Contact@KLHouse.ir ارسال نمایید.

۴- حریم خصوصی داوطلبین

خانه زبان کرمان خود را موظف می داند تا تحت هیچ شرایطی نمرات و تحلیل آزمون هیچکدام از داوطلبین را در اختیار شخص ثالث قرار ندهد.

 ۵- سایر قوانین و مقررات

بر اساس قوانين، ورود هرگونه لوازم اضافي به غير از مداد ، پاك كن و تراش به جلسه آزمون ممنوع مي باشد.

توجه نمایید در درب ورودی محل آزمون  اقلام همراه داوطلبان آزمون کنترل خواهند شد.

از به همراه آوردن وسایل زیر به سالن محل برگزاری آزمون کتبی اکیدا خودداری فرمایید و در صورت به همراه داشتن وسایل ممنوعه زیر، داوطلب محترم می بایست مراحل زمانبر تحویل وسایل را طی نماید و پس از آزمون نیز آنها را مجددا تحویل گیرد، لذا جهت تسریع مراحل پذیرش، آسايش بيشتر و صرفه جويي در زمان خود تا حد امكان از به همراه آوردن وسایل شخصی غیرضروری و اضافی پرهیز نموده و تلفن همراه خود را حتما قبل از تحویل خاموش نمایید.

وسایل غیر مجاز

 • لاک غلط گیر، ماژیک هایلایت، مداد رنگی، جامدادی
 •  هر گونه اقلام خوراکی مانند انواع شکلات، بیسکوئیت، انواع آب میوه و …

             (پذیرایی توسط موسسه انجام خواهد شد)

 •  سیگار، فندک، کبریت
 • هرگونه وسایل الکترونیکی از قبیل تلفن همراه، ماشین حساب، هر نوع ساعت مچی (آنالوگ یا هوشمند)، هندزفری، هدفون، دستگاه ضبط صدا، پاوربانک و پیجر و …
 •  دیکشنر ی، کتاب، جزوه
 •   کاغذ تحت هر عنوان (چرکنویس)
 •  قاب عینک، کیف پول، سکه، کلید و هرگونه وسایل شخصی
 •  دستمال کاغذی و هرگونه قرص یا داروی مصرفی
 • در صورت نیاز به مصرف دارویی خاص لطفا قبل از ورود به سالن آن را به مسئول آزمون تحویل دهید تا در صورت نیاز در حین آزمون در اختیار شما قرار دهند.
 •  لطفا پس از استقرار در محل آزمون خود تا پیش از شروع آزمون، نسبت به کنترل و تست هدست شخصی خود اقدام نمایید
 •  چنانچه در طول آزمون مشكل و يا هرگونه نيازي داشتيد فقط كافيست دست خود را بالا نگه داريد تا همكاران ما بلافاصله در كنار شما حاضر و رسيدگي نمايند.

 

 

با تشکر

مدیریت خانه زبان کرمان