KLH IELTS Centre

خانه زبان کرمان مفتخر است که  با کادری مجرب به شما  برای رسیدن به سطح مد نظر در زبان انگلیسی  به ۲ صورت Online و کلاس های حضوری یاری رساند.  میکوشیم تا بهترین کیفیت آموزش زبان انگلیسی را در زمینه های  آیلتس و زبان عمومی ارائه دهیم و در کنار شما تا انتهای مسیر همراه باشیم. میتوانید برای اطلاع از توضیحات  دوره های خانه زبان ادامه متن را مطالعه و بعد از تعیین سطح اقدام به ثبت نام در هر کدام از دوره ها بفرمایید. 

**برای مشاهده بهتر  و ثبت نام در دوره ها از لپ تاپ استفاده کنید.

ثبت نام دوره های آیلتس                                برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ثبت نام گارگاه های آیلتس                               برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ثبت نام کلاس زبان جنرال (عمومی)                  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

درخواست کلاس خصوصی                            برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس                    برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

برگزاری ماک داخلی خانه زبان کرمان                برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

خرید کتاب

 

برای تعیین سطحimp، شماره تلفن خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم. تماس با ما: ۰۹۱۳۰۴۲۴۷۳۷

تعیین سطح رایگان

 

 


 دوره های آیلتس

 

 

برنامه  ریزی برای سطوح آیلتس خانه زبان به شیوه ای است که تمامی موارد لازم برای پیشرفت حداکثری و بدون نگرانی های مرتبط با دانش گرامر و دانش واژگان پوشش می دهد. در این راستا ما تصمیم بر استفاده از مجموعه ای بی نظیر از کتابهای آیلتس گرفته ایم. برای شرکت در این دوره ها نیاز به داشتن حداقل دانش زبانی می باشد. با این وجود اگر دانش کافی زبان را برای ورود به این دوره آیلتس را ندارید، خانه زبان با ارائه دوره های عمومی شما را برای ورود به دوره های آیلتس آماده میکند.

 

up


کارگاه ها و دوره های یک روزه و چند روزه

اگر برای گرفتن نمره آیلتس عجله دارید یا میخواهید آنچه را قبلا فرا گرفته اید مرور کنید میتوانید از کارگاه های یک یا چند جلسه ای ما استفاده کنید. در این کارگاه ها نکات مهارتهای مختلف آیلتس را فراگرفته و مرور خواهید کرد.

 

 

 

 

 

 

 

up

 


دوره های زبان عمومی

خانه زبان در دوره های عمومی از ویرایش سوم مجموعه کتاب  Top Notch استفاده میکند. این مجموعه با تکیه بر مکالمه میتواند به سرعت و به آسانی شما را به هدف مطلوب برساند.  همچنین کتاب های Top Notch به دلیل جامع بودن دیگر مهارت های زبان انگلیسی (Listening, Reading, Writing, Speaking) را تقویت کرده و اعتماد به نفس شما را در زمینه زبان انگلیسی بهبود میبخشد.

 

 

 

 

up


تدریس خصوصی

اگر به دنبال این هستید که تمامی وقت کلاس به شما اختصاص داده بشود تا بتوانید حداکثر یادگیری را داشته باشید میتوانید بعد از تعیین سطح رایگان از مزایای کلاس خصوصی استفاده کنید و یادگیری خود را سرعت بخشید. در کلاس های خصوصی خانه زبان تمرکز اساتید حرفه ای ما بر روی یادگیری حداکثری شماست.


تصحیح رایتینگ و لیسینینگ

خانه زبان تصحیح writing شما توسط مدرسین IDP Trained و ارایه تحلیل و راهکارهای بهبود نمره را انجام میدهد. بدین منظور باید فایل های مربوطه را در فرمت های pdf و MS-Word به آدرس Contact@KLHouse.ir ارسال کنید. برای تسک ۱ حتما باید تصویر واضحی از گراف یا چارتی که مربوط به تسک ۱  شما میباشد را ارسال کنید.

تصحیح speaking شما توسط Mock Examiner های رسمی موسسه ایرسافام تهران نیز از دیگر خدمات خانه زبان می باشد که از طریق پلتقرم  واتساپ و به صورت مکالمه ی تصویری انجام میگیرد.

up


آزمون های ماک خانه زبان کرمان

خانه زبان آزمون های ماک آیلتس (آکادمیک و جنرال) به دو صورت تحلیلی و ارزیابی برگزار میکند. در آزمون ارزیابی کارنامه شما به شکل PDF برای شما ارسال  می شود. اگر در آزمون تحلیلی ثبت نام کرده باشید میتوانید از تحلیل کامل ۴ مهارت امتحان خود برخوردار شوید.

درصورتی که در آزمون ارزیابی ثبت نام کرده اید و  بعد از آزمون نیاز به تحلیل آن داشته باشید میتوانید با پرداخت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان از تحلیل تخصصی آزمون خود برخوردار شوید.

در صورتی که بدون امتحان نیاز به تحلیل writing و speaking خود داشته باشید میتوانید به ابتدای صفحه مراجعه و درخواست خود را ارسال نمایید.

up


دیگر خدمات خانه زبان کرمان

*ارائه مشاوره در زمینه زبان انگلیسی

* برگزاری جلسات بحث آزاد (Free discussion)

up