آزمون ماک آیلتس

نمونه ی شبیه سازی شده از آزمون آیلتس می باشد که امکان سنجش دقیق نمرات در آزمون استاندارد را بدون پیچیدگی های ثبت نام آزمون رسمی و با هزینه ای بسیار کم فراهم می نماید. این آزمون دقیقا مانند آزمون اصلی برگزار و نمره دهی می‌شود. خانه زبان کرمان افتخار دارد که  آزمون های Mock IELTS را به صورت منظم در کرمان برگزار میکند. در پایان امتحان، خانه زبان کرمان نتایج را به صورت مشاوره ای و تحلیلی تقدیم
متقاضیان خواهد کرد.

 

آزمون آزمایشی ارزیابی –Assessment Mock Test

در این آزمون ها که برگزاری آن کاملا شبیه آزمون های اصلی و با امکانات مشابه آن است، متقاضی در طی چند روز پس از آزمون کتبی، نتایج خود را در قالب کارنامه الکترونیکی دریافت می کند. کلیه مراحل آزمون و تصحیح به شکل استاندارد و با دقت کامل انجام شده و نتایج به متقاضیان ارائه می گردد.

این آزمون مناسب کسانی است که میخواهند به سرعت  خود را  در شرایط استاندارد آزمون قرار داده و وضعیت خود را پیش از آزمون اصلی مورد سنجش قرار دهند. سوالات این آزمون کاملا انحصاری بوده و این به شما کمک می کند که با سوالات جدید، استاندارد و غیر تکراری خود را  به درستی ارزیابی کنید . در این آزمون شما تنها نتیجه ۴ مهارت را دریافت می کنید.

 

آزمون آزمایشی تحلیلی – Analytical Mock Test

این نوع آزمون مناسب داوطلبانی است که میخواهند علاوه بر مشخص شدن نمره مهارتهایشان در ۴ اسکیل آزمون، ارزیابی دقیقی از نقاط ضعف خود داشته باشند. وجه تمایز این آزمون با آزمون Assessment در ارایه نتایج تحلیلی به متقاضیان می باشد. این نتایج به شما کمک خواهند کرد تا با دانستن نقاط قوت و ضعف خود در مسیر صحیح مطالعه آیلتس قرار بگیرید.

 

زمان برگزاری امتحان Mock IELTS

این آزمون در تاریخ ۲۶ خرداد ماه توسط موسسه فرهنگی ایرسافام با نمایندگی خانه ی زبان کرمان برگزار خواهد شد .لازم است متقاضیان محترم توجه داشته باشند که ظرفیت محدود و حداکثر ۵۰ نفر میباشد لذا نسبت به ثبت نام خود هرچه سریع تر اقدام فرمایید. همچنین این آزمون به دو شکل Assessment و Analytical برگزار میشود. در صورت تمایل به تحلیل آزمون خود دانشجو می تواند نمونه ی Analytical آن را انتخاب نمایید.

ثبت نام در آزمون های Mock IELTS

قوانین و مقررات روز امتحان

نحوه اعلام نتایج